SIRA NO | ADI-SOYADI | UNVANI | BÖLÜM |
1 | Mustafa DAĞLI | İlçe Müdürü | Ziraat Mühendisi (Tarım Tek.) |
2 | Murat ŞAHİN | Ziraat Mühendisi | Zootekni |
3 | Gülüzar KAYGISIZEL | Ziraat Mühendisi | Tarım Makinaları (Yük.Lisans) |
4 | Taner CEVHER | Ziraat Mühendisi | Tarımsal Mekanizasyon |
5 | Erdem AKPINAR | Ziraat Mühendisi | Tarla Bitkileri |
6 | Hasan TÜRKMEN | Ziraat Mühendisi | Bitki Koruma |
7 | Ali Turhan YÜKSEK | Ziraat Mühendisi | Tarla Bitkileri |
8 | Serpil MERCAN | Ziraat Mühendisi | Tarımsal Mekanizasyon (Yük.Lis.) |
9 | Hande GÜRAKAN (HANÇERLİ) | Ziraat Mühendisi | Ziraat Mühendisi |
10 | Fatma Gökçen KURTUNİ | Ziraat Mühendisi | Bitki Koruma (Yüksek Lisans) |
11 | Mahmud MÜHÜR | Ziraat Mühendisi | Tarım Makinaları |
12 | Zekeriyya YILDIRIM | Ziraat Mühendisi | Zootekni |
13 | Sefa Nuri BOZDOĞAN | Ziraat Mühendisi | Tarım Ekonomisi |
14 | Hüseyin ÖZÇELİK | Ziraat Mühendisi | Tarım Makineleri |
15 | Rukiye Selcen EZİCİ | Ziraat Mühendisi | Bitki Koruma |
16 | Ayşegül ÖZÇAY | Ziraat Mühendisi | Toprak |
17 | Nilgün TİMUÇİN | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri |
18 | Oğuzhan EZER | Ziraat Mühendisi | Tarla Bitkileri |
19 | Hasan ALAN | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri |
20 | Muharrem MUTLUER | Ziraat Mühendisi | Hayvansal Üretim |
21 | Burçin GENÇEL | Ziraat Mühendisi | Tar.Yap.ve Sulama (Doktora) |
22 | Ejder YÜCEL | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri |
23 | Fuat Can BİLGİ | Ziraat Mühendisi | Bitkisel Üretim |
24 | İbrahim AYDIN | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri |
25 | Mustafa GÜL | Ziraat Mühendisi | Tarım Teknolojisi |
26 | Ali USLUCA | Ziraat Mühendisi | Tar.Yap.ve Sulama |
27 | Meltem HEDBE | Ziraat Mühendisi | Tar.Yap.ve Sulama |
28 | Aydan AYDOĞAN | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri (Yük.Lis.) |
29 | Duygu CANDAN | Ziraat Mühendisi | Toprak |
30 | Faruk DURMUŞ | Ziraat Mühendisi | Bitkisel Üretim |
31 | Mehmet Can ÇOKAL | Ziraat Mühendisi | Tarım Makineleri |
32 | Sevtap KESKİN | Ziraat Mühendisi | Toprak Bilimi ve Bitki Besleme |
33 | Fatma Özlem TANGUR | Ziraat Mühendisi | Bahçe Bitkileri (Yük.Lis.Biyoloji) |
34 | Aysen GÜRLEN | Ziraat Mühendisi | Tarım Ekonomisi (Yük.Lis.Bah.Bit.) |
35 | Mustafa TÜFEKLİ | Ziraat Mühendisi | |
36 | Pınar DÖLEK | Ziraat Mühendisi | Toprak (Yük.Lis) |
37 | Murat KOCA | Ziraat Mühendisi | Tarla Bitkileri |
38 | Ali GÜL | Ziraat Mühendisi | |
39 | Halil Barış ALTIPARMAK | Ziraat Mühendisi | Tarla Bitkileri |
40 | Erbay KİRİK | Ziraat Mühendisi | |
41 | Sefa KARAÖMERLİOĞLU | Ziraat Mühendisi | |
42 | Özkan ÖZÖZEN | Ziraat Mühendisi | |
43 | Özden KÜRKCÜ | Ziraat Mühendisi | |
44 | Sevim KAYIKÇI | Ziraat Mühendisi | |
45 | Halil SÖNMEZ | Mühendis | Peyzaj Mim.(Yük.Lis.) |
46 | Neslihan ÖZCAN | Mühendis | (Peyzaj Mimarı) |
47 | Ahmet AYDEMİR | Gıda Mühendisi | Gıda Mühendisi |
48 | Leyla KÖKSAL | Gıda Mühendisi | Müh.ve Mim.Fak. |
49 | Fırat AYAS | Gıda Mühendisi | |
50 | Funda MAVİŞ | Gıda Mühendisi | Gıda Mühendisi |
51 | İpek ARI GÖK | Gıda Mühendisi | |
52 | Canan AKSOY | Gıda Mühendisi | |
53 | Fatih ANTEPÜZÜMÜ | Gıda Mühendisi | |
54 | Hatice Merve ALTUNBAŞ | Gıda Mühendisi | |
55 | Mustafa Esad AY | Gıda Mühendisi | |
56 | Ekrem İlker AYDA | Gıda Mühendisi | |
57 | Hürü TABAKTAŞ | Gıda Mühendisi | |
58 | Mustafa YİĞİT | Su Ürünleri Mühendisi | Su Ürünleri Fakültesi |
59 | Tolga BAYRAM | Su Ürünleri Mühendisi | |
60 | Mustafa BİÇER | Tütün Mühendisi | Tütün |
61 | Yavuz BOLAT | Tütün Mühendisi | Tütün |
62 | Mümin AKEL | Tütün Mühendisi | Tütün |
63 | Günay SÜLÜN | Tütün Mühendisi | Tütün Tek. |
64 | Savaş ERDOĞAN | Veteriner Hekim | |
65 | Gökhan KARAKAŞ | Veteriner Hekim | |
66 | Mehmet Ali SOĞANCI | Veteriner Hekim | |
67 | Ayla ARNABAT | Veteriner Hekim | |
68 | Ahmet ÇULLU | Veteriner Hekim | |
69 | Gazi POLAT | Veteriner Hekim | |
70 | Amir TÜRKALP | Veteriner Hekim | |
71 | Umut KESKİN | Veteriner Hekim | |
72 | Gürol YİĞİT | Veteriner Hekim | |
73 | Mehmet Ali TOPÇU | Veteriner Hekim | |
74 | Cihan BAYRAMOĞLU | Veteriner Hekim | |
75 | Mustafa VARAN | Veteriner Hekim | |
76 | Tunahan SÖNMEZ | Veteriner Hekim | |
77 | Çağlar POYRAZ | Veteriner Hekim | |
78 | Eda AYCAN | Veteriner Hekim | |
79 | Muhammet Cihat UYSAL | Veteriner Hekim | |
80 | Müzeyyen Gül SAVATLI | Veteriner Hekim | |
81 | Şevki ALTUNBAŞ | Veteriner Hekim | |
82 | Adnan GÜL | Sosyolog | |
83 | Hilmi ÜZER | Programcı | |
84 | Hüseyin DOĞANAY | Ziraat Teknikeri | Ziraat |
85 | Kadir BOLAT | Ziraat Teknikeri | Ziraat |
86 | Ayşe KARA | Ziraat Teknikeri | Seracılık |
87 | Hasan ÖZDER | Ziraat Teknikeri | Tarım |
88 | Taner GÜVEN | Ziraat Teknikeri | Ziraat |
89 | Halil DEMİROĞLU | Tekniker | (Tütün Yetiştiriciliği ve İşlemeciliği) |
90 | Ahsen GEZGİNCİ TEMELTAŞ | Veteriner Sağlık Teknikeri | |
91 | Selahattin ASLANCAN | Veteriner Sağlık Teknikeri | |
92 | Selahittin GÖDE | Diğer Tekniker | Endüstriyel Elektronik |
93 | Mustafa UZ | Veteriner Sağlık Teknisyeni | |
94 | Cengiz ÇOLAK | Çevre Sağlık Teknisyeni | |
95 | Mehmet BÖYÜKDOĞAN | Bilgisayar İşletmeni | |
96 | Onur BUĞUR | Hizmetli | |
97 | Ali Fuat TÜRKAN | Hizmetli | |
98 | Şehmus SAYAR | Hizmetli | |
99 | Pınar Dürdane KÜLTÜR | Hizmetli | |
100 | H. Bayram ALKAN | Daimi İşçi | Traktör Sür. İş Mak. Oprt. |
101 | Hüseyin YILMAZ | Daimi İşçi | Sürekli İşçi |
102 | Levent ELASLAN | Daimi İşçi | Tarım Hizmetleri |
103 | Musa ÖZTÜRK | Daimi İşçi | Sürekli İşçi |
104 | Mehmet KESKİN | Daimi İşçi | |
105 | Mehmet DEMİR | Daimi İşçi | Tarım Hizmetleri
|